آموزش ریست کد خطای کونیکا

آموزش ریست کد خطای کونیکا

آموزش ریست کد خطای کونیکا

آموزش ریست کد خطای کونیکا را می توانید در تمام مراحلی که دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتای شما کد خطا داد را استفاده کنید. اگر مشکل سخت افزار نباشد و ایراد نرم افزاری بود با دستور ریست برطرف می گردد. اگر با ریست کردن رفع نشد با نمایندگی کونیکا مینولتا تماس بگیرید تا کارشناسان تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا در اسرع وقت خدمت شما برسند.

​برای کد رفتن در کونیکا مینولتا سی ۴۵۱ – کونیکا مینولتا سی ۵۵۰ – کونیکا مینولتا سی ۶۵۰ – کونیکا مینولتا سی ۴۵۲ – کونیکا مینولتا سی ۵۵۲ -کونیکا مینولتا سی ۶۵۲ دکمه های زیر را بترتیب می زنیم :
۱-utility
۲-mater count
۳-check detail
۴-stop
۰۰-۵
۰۱-۶

حال برای رفع نویزها ارورها و خطاها در حالت کد داخل قسمت سیسنم یک می شویم سمت راست پنل اینستالیشن را انتخاب و سپس گزینه ارور کلیر را می زنیم و دکمه استارت را فشار می دهیم کد و خطای انداخته شده ریست می شود.

ریست کد خطای کونیکا

ریست کد خطای کونیکا

اگر می خواهید با صرف مدت زمان کوتاهی از دردسرهای پرینتر کونیکا مینولتا رهایی بیابید، نمایندگی کونیکا مینولتا را انتخاب کنید. گستره ی خدمات این مجموعه بسیار وسیع بوده و شامل انواع پرینترهای کوچک و بزرگ کونیکا مینولتا می شود.

پرینتر دستگاه پرمصرفی است که بعد دیجیتالی دارد. این بعد دیجیتالی نیاز به ریست و رفع بهم ریختگی تنظیمات را به وجود می آورد. ریست کردن پرینتر کونیکا مینولتا و یا سایر برندهای موجود در بازار پروسه ای برای برگرداندن وضعیت دستگاه چاپ به سیستم اولیه ی کارخانه ای است.

سوال اینجاست که چه زمانی باید این فرآیند را انجام دهیم؟ اصلا چگونه باید پرینتر را ریست کنیم؟ با ما باشید تا هر آنچه که در این باره لازم است بدانید را به صورت جامع برایتان شرح دهیم.

Hard Reset یا مستر ریست پرینتر برای دستگاه هایی واجب می شود که فاقد صفحه ی نمایشگر هستند. البته این نوع ریست کردن پرینتر کونیکا مینولتا کارایی بالاتری از یک ریست فکتوری ارائه می دهد. با انجام مستر ریست می توانید اطمینان بیابید که کلیه ی اختلالات نرم افزاری به ظاهر جزیی پرینتر که با ریست فکتوری از بین نرفته اند، برطرف شوند.

برای این منظور پرینتر را خاموش کنید و از برق بکشید. پس از گذشت ۳۰ دقیقه پرینتر را به برق بزنید. و هنگام روشن شدن دستگاه انگشت خود را حدود ۲۰ ثانیه روی دکمه OK یا Resume نگه ‌دارید. تا چراغ های پرینتر شروع به چشمک زدن کنند. و سیستم ریست شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 12 =