رفع کد خطای فیوزینگ دستگاه فتوکپی توشیبا C44

رفع کد خطای فیوزینگ دستگاه فتوکپی توشیبا C44

رفع کد خطای فیوزینگ دستگاه فتوکپی توشیبا C44

رفع کد خطای فیوزینگ دستگاه فتوکپی توشیبا C44 : خطای c44 دستگاه کپی توشیبا نیز از رایج ترین ارورهای دستگاه کپی توشیبا است که کاربران زیادی را درگیر می کند. بخشی از خرابی قطعات دستگاه کپی توشیبا و خطاهای دستگاه کپی توشیبا را با مشاهده عملکرد ناقص و علائم خرابی دستگاه، می توان تشخیص داد و برای رفع آنها اقدام کرد. اما بسیاری از این اختلالات، به صورت یک کد ارور، بر روی نمایشگر دستگاه کپی توشیبا ، ظاهر می شوند که تنها کافی است معنای آن خطا را بدانید. شما می توانید معنای آن خطا را در سایت ارورها ، پیدا کنید و منشا آن را بیابید.

در صورت هرگونه مشکل می توانید با نمایندگی تعمیرات دستگاه پرینتر توشیبا تماس گرفته تا کارشناسان نمایندگی تعمیرات پرینتر توشیبا در اسرع وقت مشکل دستگاه فتوکپی توشیبا شما را حل کنند. تعمیر دستگاه کپی در نمایندگی تعمیر پرینتر توشیبا با تیمی از برترین متخصصین تعمیر ماشین های اداری در کشور ، این اطمینان را می دهد که ابتدا دستگاه های فتوکپی توشیبا را تجزیه و تحلیل کرده و سپس با توجه به مشکل موجود، آن را تعمیر می کند؛ همچنین این نمایدگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا ، شما را با بهترین راه حل فنی، کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه مرتفع می سازد و حتی‌الامکان قطعات فابریک را تعویض نمی کند و در صورت تعویض نیز قطعاتی را با کیفیتی برابر قطعات اصل جایگزین می نماید.

منشا خطای c44 دستگاه فتوکپی توشیبا

کد ارور c44 ، نشان دهنده دمای بسیار پایین لامپ هات رولر یا هیتر یا از کار افتادن ترمیستور هیتر است. هیتر یا فیوزینگ، یکی از مهم ترین قطعات دستگاه فتوکپی توشیبا است. که وظیفه ثبت پخت تصویر را بر روی کاغذ دارد و از طریق ایجاد حرارت، این کار را انجام می دهد. اما زمانی که هیتر یا فیوزینگ دستگاه کپی توشیبا ، دچار مشکل شود، در عملکرد کپی و فرایند تکثیر، تاثیر می گذارد و لازم است برای رفع کد ارور c44 دستگاه فتوکپی توشیبا ، دست به کار شوید.

گفتنی است ، نمایندگی تعمیر پرینتر توشیبا یکی از مجهزترین و تخصصی ترین نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا با بیش از سال ها سابقه، خدمات خود را در زمینه تعمیرات تخصصی کلیه ی پرینترهای لیزری ، سوزنی ، جوهرافشان چندکاره و هد انواع پرینتر توشیبا در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین هزینه  ارائه می دهد. خدمات تخصصی تعمیر اسکنر ، تعمیر فکس و شارژ کارتریج از دیگر خدمات این مجموعه می باشد.

رفع خطای c44 دستگاه فتوکپی توشیبا

نمایندگی رسمی توشیبا وارد شدن به کدهای تنظیم کیفیت را به ترتیب مراحل و با ترسیم تصویر بطور کامل آموزش می دهد. برای تنظیم نور و وارد شدن به MODE و تغییرات در تنظیمات نور دستگاه فتوکپی توشیبا ، ابتدا دستگاه فتوکپی را خاموش کرده ، سپس عدد ۰ و ۵ را همزمان گرفته، و دستگاه را روشن می کنیم. بدین ترتیب دستگاه فتوکپی توشیبا ، آماده تغییرات در نور دستگاه کپی توشیبا برای کم رنگ کردن و پرنگ کردن نور کیفیت دستگاه فتوکپی توشیبا می شود. برای صفر کردن کنتور سرویس کار،کنتور درام و کنتور پرینتر و یا ریست کارتریج تونر و ریست کامل دستگاه فتوکپی توشیبا از این MODE استفاده می شود. سپس کد ۴۰۰ و ۲۸۲ و ۶۵۴ را صفر کنید دستگاه کپی توشیبا را خاموش و روش کنید. با این عمل اگر فیوزینگ دستگاه فتوکپی توشیبا دچار مشکل فنی نباشد ایراد c44 رفع می گردد.

کدهای ریست در مدل های مختلف کپی توشیبا

نمایندگی تعمیر پرینتر توشیبا  در این مقاله تمامی کدهای خطا که بدلیل بروز هرگونه ایراد در درب بغل دستگاه فتوکپی توشیبا روی صفحه نمایش ظاهر می گردد،را بطور کامل تشریح و توضیح می دهد:

کد خطا:E 01 توضیحات: گیر کاغذ در درب بغل دستگاه فتوکپی توشیبا را نمایش می دهد. راه حل: درب بغل دستگاه فتوکپی توشیبا را باز کرده،کاغذ را بیرون بیاورید،در صورت عدم رفع ایراد با نمایندگی تعمیر پرینتر توشیبا تماس بگیرید.

کد خطا:E 02 توضیحات: گیر کاغذ در فیوزینگ دستگاه فتوکپی توشیبا را نمایش می دهد. راه حل: درب بغل دستگاه فتوکپی توشیبا را باز کرده،و کاغذ را یونیت فیوزینگ بیرون بیاورید. در صورت عدم رفع ایراد با نمایندگی تعمیر پرینتر توشیبا  تماس بگیرید.

کد خطا:E 03

توضیحات: گیر کاغذ در ADF/RADF دستگاه فتوکپی توشیبا را نمایش می دهد. راه حل: دستگاه فتوکپی توشیبا را خاموش کنید،و درب ADF/RADF را باز کنید،کاغذ گیر کرده. را بیرون بیاورید،در صورت عدم رفع ایراد با نمایندگی تعمیر پرینتر توشیبا تماس بگیرید. کد خطا:E 04 توضیحات: گیر کاغذ در قسمتهای مختلف دستگاه فتوکپی توشیبا را نمایش می دهد. راه حل: درب های مختلف دستگاه فتوکپی توشیبا را باز کرده و تکه های کاغذ را بیرون می آوریم. در صورت عدم رفع ایراد با نمایندگی تعمیر پرینتر توشیبا  تماس بگیرید.

کد خطا:E 05

توضیحات: گیر کاغذ در قسمتهای مختلف دستگاه فتوکپی توشیبا را نمایش می دهد.

راه حل: درب های مختلف دستگاه فتوکپی توشیبا را باز کرده و تکه های کاغذ را بیرون می آوریم. در صورت عدم رفع ایراد با نمایندگی تعمیر پرینتر توشیبا تماس بگیرید.  قطعات مصرفی برای شما مشتریان گرامی ارسال گردد. تمامی خدمات تعمیرات دستگاه کپی  در محل دستگاه فتوکپی توشیبا انجام می گردد. بعد از تماس شما مشتریان گرامی با نمایندگی تعمیر پرینتر توشیبا کارشناس نمایندگی فتوکپی توشیبا کمتر از دوساعت در محل دفتر شما حاضر   می گردد. و تمامی اشکالات دستگاه فتوکپی توشیبا که شما به کارشناس نمایندگی فتوکپی توشیبا اظهار می نمایید رفع نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 8 =