نمایندگی برادر

نمایندگی برادر ( brother )

نمایندگی برادر (Brother) شرکتی ژاپنی است که در زمینه تولید انواع گسترده‌ای از محصولات از جمله چاپگر، ماشین‌های دوخت، ماشین‌های ابزار بزرگ، چاپگر برچسب و تایپ رایترز، دستگاه‌های فکس، و دیگر محصولات مربوط به الکترونیک فعالیت می‌کند. صنایع Brother  چندین بار به عنوان سردبیر انتخاب جایزه برای بهترین پرینترهای چند منظوره، اسکنر، دستگاه فکس، دستگاه کپی و فکس انتخاب شده‌است.

  نمایندگی تعمیر کپی ، تخصصی ترین مرجع ارائه دهنده محصولات Brother در ایران است و در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیازهای همکاران گرامی، واحد تعمیرات تخصصی محصولات Brother را با تیمی از باتجربه ترین متخصصین تعمیر محصولات Brother راه اندازی نموده است.نمایندگی برادر با بهره گیری از تجربه کاری خود در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری محصولات Brother را با قطعات اورجینال و مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه می دهد.

تعمیرات تخصصی کپی برادر

تعمیرات در منزل و دفتر شما با سریع ترین زمان ممکن

نمایندگی مجاز و رسمی دستگاه های فتوکپی Brother در ایران

درخواست سریع خدمات

نمایندگی برادر دستگاه کپی

شرکت ژاپنی برادر(Brother) تولید کننده ی محصولات از جمله چاپگر، ماشین‌های دوخت، ماشین‌های ابزار بزرگ، چاپگر برچسب و تایپ رایترز، دستگاه‌های فکس، و دیگر محصولات مربوط به الکترونیک فعالیت می‌کند که یکی از پرفروش ترین برند ها در ایران می باشد.اگر هر یک از محصولات برند Brother را خریداری کرده اید و  پس از مدتی استفاده از دستگاه هر گونه مشکلی برای آن به وجود آمده ، به راحتی با مرکز پشتیبانی کپی تعمیر تماس بگیرید تا برای رفع مشکل اقدام کنید.  ما  به عنوان تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش برادر(Brother) از شما پشتیبانی می کنیم. کافی است درخواست خود را با ما در میان بگذارید. کپی تعمیر بعنوان  نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی  برادر امتیازات خاصی برای متقاضیان تعمیرات محصولات کپی برادر(Brother) قائل است.

این حق شماست که از خدمات سریع و دقیق نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی برادر بهره ببرید.تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات دستگاه فتوکپی برادر  کپی تعمیر همیشه در خدمت شما می باشد.جهت تماس با واحد پشتیبانی محصولات دستگاه کپی برادر از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.کارشناسان و  تکنسین  که در تعمیرات مجاز چاپگر های برادر  اشتغال دارند نه تنها بصورت تجربی بلکه با برگزاری کلاس‌های آموزشی به‌ صورت تخصصی نسبت به رفع ایرادات محصولاتدستگاه کپی بردار(Brother) فعالیت می کنند.

ویژگی تعمیرات دستگاه فتوکپی در نمایندگی برادر

 1. سرویس در محل : در سالهای گذشته برای برخی از تعمیرات دستگاه برادر Brother لازم بود دستگاه را به تعمیرگاه ها منتقل و تعمیرات در آنحا انجام پذیرد ولی امروزه   این مجموعه باداشتن کادری مجرب و گسترش فناوری و ابزارها 100% تعمیرات را درمحل انجام می دهد.شما کافیست با یک تماس و اعلام آدرس و شرح خرابی دستگاه در سریعترین زمان ازخدمات ما بهره مند شوید.همچنین میتوانید از قسمت سفارش آنلاین درخواست خود را اعلام بفرمایید تا کارشناسان ما سریعا با شما تماس گرفته و نسبت به تعمیرات فتوکپی بردار Brother شما اقدامات لازم را به عمل آورند.
 2. قطعات اصلی: اصل بودن یا نبودن قطعات یکی از دغدغه های مشتریان است زیرا در صورت استفاده از قطعات غیراصل دستگاهها دچار صدمات جبران ناپذیری خواهند شد.این مجموعه نمایندگی دستگاه برادر با در نظرگرفتن این دغدغه همشهریان تعمیرات خود را تنها با قطعات اصلی شرکتی انجام می دهد.
 3. ضمانتنامه : تعهد ما پس از تعمیر به پایان نخواهد رسید . به منظور اطمینان و رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام شده دارای مدت گارانتی می باشد.
 4. قیمت مناسب: تمامی خدمات بر طبق نرخ های مصوب اتحاده انجام میپذیرد.
 5. سرویس دوره ای: شما میتوانید با عضویت در سیستم سرویس دوره ای ازخدمات این سیستم بهره مند شوید و در ازای پرداخت هزینه ناچیز سرویس به صورت دوره ای از خراب شدن وهمچنین آسیب های جدی به دستگاههای برادر خود جلوگیری کنید.

تعمیرات دستگاه کپی در نمایندگی برادر

کپی تعمیر با داشتن نیروهای مجرب و متخصص، خدمات تعمیرات چاپگر  برادر (Brother) را در تمامی نقاط تهران بر عهده دارد. این شرکت در شهر تهران برای تعمیرات پرینتر Brother (برادر) در صورت تمایل مشتریان اقدام به اعزام نیروی متخصص جهت تعمیرات می نماید.

خدماتی که نمایندگی برادر جهت تعمیرات چاپگر Brother برای مشتریان در نظر گرفته شامل:

 1. گارانتی دستگاه تعمیری در زمان معین
 2. ارائه گزارشی از سوی تکنسین ما برای مشخص شدن وضعیت دستگاه
 3. توجیه مشتریان در سرویس و نگه داری دستگاه برای افزایش طول عمر دستگاه
 4. پشتیبانی و مشاوره ۲۴ ساعته از شنبه تا پنج شنبه
 5. عیب یابی تخصصی دستگاه و اعلام شرح وضعیت به مشتری

بخشی از خدمات نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی برادر (Brother)

 • عیب‌یابی و تعمیر بوردهای الکترونیکی دستگاه کپی برادر
 • عیب‌یابی و تعمیر Dram Unit دستگاه کپی Brother
 • عیب‌یابی و تعمیر Paper Feed Unit دستگاه کپی برادر
 • عیب‌یابی و تعمیر MC Charger دستگاه فتوکپی برادر
 • عیب‌یابی و تشخیص قطعات معیوب دستگاه کپی برادر
 • عیب‌یابی سریع و فوق تخصصی کپی برادر
 • عیب‌یابی و تعمیر سیستم هیتر / heater کپی برادر
 • عیب‌یابی و تعمیر Stapler Unit دستگاه کپی برادر
 • عیب‌یابی و تعمیر Main Board دستگاه کپی برادر
 • عیب‌یابی و تعمیر AC Power دستگاه کپی Brother
 • عیب‌یابی و تعمیر DC Power دستگاه کپی برادر
 • عیب‌یابی و تعمیر مسیر خروج کاغذ
 • عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات مکانیکی برادر
 • عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات الکترونیکی برادر
 • عیب یابی و تعمیر Transporter Unit دستگاه کپی Brother
 • عیب یابی، تعمیر و سرویس Scan Unit دستگاه کپی برادر
 • عیب یابی و تعمیر SPF دستگاه کپی برادر
 • عیب یابی و تعمیر Optical Unit دستگاه فتوکپی برادر

نمایندگی مجاز مرکزی Brother,تعمیرات کپی Brother، تعمیرات کپی برادر,تعمیرگاه مجاز مرکزی برادر,نمایندگی مجاز مرکزی برادر,تعمیرات فتوکپی برادر،نمایندگی تعمیرات فتوکپی برادر Brother،نمایندگی تعمیرات انحصاری Brother، نمایندگی تعمیرات انحصاری پرینتر برادر ، نمایندگی تعمیرات Brother ، تعمیرات نرم افزار پرینتر برادر ، ، تعمیرات پرینتر برادر ،نمایندگی پرینتر برادر Brother،تعمیرات نرم افزار کپی برادر،تعمیرات تخصصی کپی برادر،تعمیرات تخصصی فتوکپی برادر،تعمیرات چاپگر (Brother)،مرکز تخصصی Brother،تعمیرات سخت افزار دستگاه کپی برادر،سخت افزار کپی Brother،تعمیرات پرینتر،تعمیر در منزل کپی برادر،تعمیر در محل کار کپی Brother.