نمایندگی توشیبا ( toshiba )

نمایندگی توشیبا (Toshiba) شرکتی چند ملیتی ژاپنی  از ادغام دو شرکت مکانیکی و الکتریکی به وجود آمده است. که در زمینه تولید انواع گسترده‌ای از محصولات از دستگاه‌ها و اجزای الکترونیکیسیستم‌های زیرساخت اجتماعی ،محصولات دیجیتالی،لوازم خانگی  و دیگر محصولات مربوط به الکترونیک فعالیت می‌کند. شرکت Toshiba شرکت توشیبا به عنوان برترین شرکت در زمینه ماشین‌های ادارای در سال ۲۰۰۲ معرفی شد.

ماشین های اداری توشیبا Toshiba یکی از تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد و مهم در حوزه های مختلفی از جمله اداره ها، سازمان ها، مغازه ها، فروشگاه ها، بانک ها و ….. مورد استفاده قرار می گیرند. ماشین های اداری توشیبا در انواع مختلفی که شامل دستگاه فکس، پرینتر، دستگاه کپی، اسکنر و ….. که این ها از مهم ترین و ضروری ترین ماشین های اداری هستند دسته بندی می شوند.

  نمایندگی تعمیر کپی ، تخصصی ترین مرجع ارائه دهنده محصولات Toshiba در ایران است و در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیازهای همکاران گرامی، واحد تعمیرات تخصصی محصولات Toshiba را با تیمی از باتجربه ترین متخصصین تعمیر محصولات Toshiba راه اندازی نموده است. نمایندگی توشیبا با بهره گیری از تجربه کاری خود در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری محصولات Toshiba را با قطعات اورجینال و مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه می دهد.

تعمیرات تخصصی کپی توشیبا

تعمیرات در منزل و دفتر شما با سریع ترین زمان ممکن

نمایندگی مجاز و رسمی دستگاه های فتوکپی Toshiba در ایران

درخواست سریع خدمات

نمایندگی توشیبا دستگاه کپی

محصولات ماشین های اداری توشیبا Toshiba یکی از تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد و مهم در حوزه های مختلفی از جمله اداره ها، سازمان ها، مغازه ها، فروشگاه ها، بانک ها و ….. مورد استفاده قرار می گیرند. ماشین های اداری توشیبا در انواع مختلفی که شامل دستگاه فکس، پرینتر، دستگاه کپی، اسکنر و ….. که این ها از مهم ترین و ضروری ترین ماشین های اداری هستند دسته بندی می شوند فعالیت می‌کند که یکی از پرفروش ترین برند ها در ایران می باشد.اگر هر یک از محصولات برند Toshiba را خریداری کرده اید و  پس از مدتی استفاده از دستگاه هر گونه مشکلی برای آن به وجود آمده ، به راحتی با مرکز پشتیبانی کپی تعمیر تماس بگیرید تا برای رفع مشکل اقدام کنید.  ما  به عنوان تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش توشیبا(Toshiba) از شما پشتیبانی می کنیم. کافی است درخواست خود را با ما در میان بگذارید. کپی تعمیر بعنوان  نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا امتیازات خاصی برای متقاضیان تعمیرات محصولات کپی توشیبا (Toshiba) قائل است.

این حق شماست که از خدمات سریع و دقیق نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا بهره ببرید.تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا  کپی تعمیر همیشه در خدمت شما می باشد.جهت تماس با واحد پشتیبانی محصولات دستگاه کپی توشیبا از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.کارشناسان و  تکنسین  که در تعمیرات مجاز چاپگر های توشیبا  اشتغال دارند نه تنها بصورت تجربی بلکه با برگزاری کلاس‌های آموزشی به‌ صورت تخصصی نسبت به رفع ایرادات محصولاتدستگاه کپی توشیبا (Toshiba) فعالیت می کنند.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

ویژگی تعمیرات دستگاه فتوکپی در نمایندگی توشیبا

 1. سرویس در محل : در سالهای گذشته برای برخی از تعمیرات دستگاه توشیبا Toshiba لازم بود دستگاه را به تعمیرگاه ها منتقل و تعمیرات در آنحا انجام پذیرد ولی امروزه   این مجموعه باداشتن کادری مجرب و گسترش فناوری و ابزارها 100% تعمیرات را درمحل انجام می دهد.شما کافیست با یک تماس و اعلام آدرس و شرح خرابی دستگاه در سریعترین زمان ازخدمات ما بهره مند شوید.همچنین میتوانید از قسمت سفارش آنلاین درخواست خود را اعلام بفرمایید تا کارشناسان ما سریعا با شما تماس گرفته و نسبت به تعمیرات فتوکپی توشیبا Toshiba شما اقدامات لازم را به عمل آورند.
 2. قطعات اصلی: اصل بودن یا نبودن قطعات یکی از دغدغه های مشتریان است زیرا در صورت استفاده از قطعات غیراصل دستگاهها دچار صدمات جبران ناپذیری خواهند شد.این مجموعه نمایندگی دستگاه توشیبا با در نظرگرفتن این دغدغه همشهریان تعمیرات خود را تنها با قطعات اصلی شرکتی انجام می دهد.
 3. ضمانتنامه : تعهد ما پس از تعمیر به پایان نخواهد رسید . به منظور اطمینان و رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام شده دارای مدت گارانتی می باشد.
 4. قیمت مناسب: تمامی خدمات بر طبق نرخ های مصوب اتحاده انجام میپذیرد.
 5. سرویس دوره ای: شما میتوانید با عضویت در سیستم سرویس دوره ای ازخدمات این سیستم بهره مند شوید و در ازای پرداخت هزینه ناچیز سرویس به صورت دوره ای از خراب شدن وهمچنین آسیب های جدی به دستگاههای توشیبا خود جلوگیری کنید.

تعمیرات دستگاه کپی در نمایندگی توشیبا

کپی تعمیر با داشتن نیروهای مجرب و متخصص، خدمات تعمیرات چاپگر توشیبا  (Toshiba) را در تمامی نقاط تهران بر عهده دارد. این شرکت در شهر تهران برای تعمیرات پرینتر Toshiba (توشیبا) در صورت تمایل مشتریان اقدام به اعزام نیروی متخصص جهت تعمیرات می نماید.

خدماتی که نمایندگی توشیبا جهت تعمیرات چاپگر Toshiba برای مشتریان در نظر گرفته شامل:

 1. گارانتی دستگاه تعمیری در زمان معین
 2. ارائه گزارشی از سوی تکنسین ما برای مشخص شدن وضعیت دستگاه
 3. توجیه مشتریان در سرویس و نگه داری دستگاه برای افزایش طول عمر دستگاه
 4. پشتیبانی و مشاوره ۲۴ ساعته از شنبه تا پنج شنبه
 5. عیب یابی تخصصی دستگاه و اعلام شرح وضعیت به مشتری

بخشی از خدمات نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا (Toshiba)

 • عیب‌یابی و تعمیر بوردهای الکترونیکی دستگاه کپی توشیبا
 • عیب‌یابی و تعمیر Dram Unit دستگاه کپی Toshiba
 • عیب‌یابی و تعمیر Paper Feed Unit دستگاه کپی توشیبا
 • عیب‌یابی و تعمیر MC Charger دستگاه فتوکپی توشیبا
 • عیب‌یابی و تشخیص قطعات معیوب دستگاه کپی توشیبا
 • عیب‌یابی سریع و فوق تخصصی کپی توشیبا
 • عیب‌یابی و تعمیر سیستم هیتر / heater کپی توشیبا
 • عیب‌یابی و تعمیر Stapler Unit دستگاه کپی توشیبا
 • عیب‌یابی و تعمیر Main Board دستگاه کپی توشیبا
 • عیب‌یابی و تعمیر AC Power دستگاه کپی Toshiba
 • عیب‌یابی و تعمیر DC Power دستگاه کپی توشیبا
 • عیب‌یابی و تعمیر مسیر خروج کاغذ
 • عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات مکانیکی توشیبا
 • عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات الکترونیکی توشیبا
 • عیب یابی و تعمیر Transporter Unit دستگاه کپی Toshiba
 • عیب یابی، تعمیر و سرویس Scan Unit دستگاه کپی توشیبا
 • عیب یابی و تعمیر SPF دستگاه کپی توشیبا
 • عیب یابی و تعمیر Optical Unit دستگاه فتوکپی توشیبا

نمایندگی مجاز مرکزی Toshiba,تعمیرات کپی Toshiba، تعمیرات کپی توشیبا,تعمیرگاه مجاز مرکزی توشیبا,نمایندگی مجاز مرکزی توشیبا,تعمیرات فتوکپی توشیبا،نمایندگی تعمیرات فتوکپی توشیبا Toshiba،نمایندگی تعمیرات انحصاری Toshiba، نمایندگی تعمیرات انحصاری پرینتر توشیبا، نمایندگی تعمیرات Toshiba ، تعمیرات نرم افزار پرینتر توشیبا، تعمیرات پرینتر توشیبا،نمایندگی پرینتر توشیبا Toshiba،تعمیرات نرم افزار کپی توشیبا،تعمیرات تخصصی کپی توشیبا،تعمیرات تخصصی فتوکپی توشیبا،تعمیرات چاپگر (Toshiba)،مرکز تخصصی Toshiba،تعمیرات سخت افزار دستگاه کپی توشیبا،سخت افزار کپی Toshiba،تعمیرات پرینتر،تعمیر در منزل کپی توشیبا،تعمیر در محل کار کپی Toshiba.