نمایندگی ریکو ( ricoh )

نمایندگی ریکو (Ricoh) شرکتی چند ملیتی ژاپنی که در  تولید گسترده‌ای از محصولات  درجه اول، به تولید انواع دوربین‌ها و تجهیزات اداری؛ از قبیل پرینترها، دستگاه‌های فتوکپی و دورنگارها می‌پردازد.

  تعمیر کپی ، تخصصی ترین مرجع ارائه دهنده محصولات Ricoh در ایران است و در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیازهای همکاران گرامی، واحد تعمیرات تخصصی محصولات Ricoh را با تیمی از باتجربه ترین متخصصین تعمیر محصولات Ricoh راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از تجربه کاری خود در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری محصولات Ricoh را با قطعات اورجینال و مناسب ترین قیمت به مشتریان و همکاران محترم  ارائه می دهد.

تعمیرات تخصصی کپی ریکو

تعمیرات در منزل و دفتر شما با سریع ترین زمان ممکن

نمایندگی مجاز و رسمی دستگاه های فتوکپی Ricoh در ایران

درخواست سریع خدمات

نمایندگی ریکو دستگاه کپی

ریکو  Ricoh  شرکتی چند ملیتی ژاپنی که در زمینه تولید انواع گسترده‌ای از محصولات  درجه اول، به تولید انواع دوربین‌ها و تجهیزات اداری؛ از قبیل پرینترها، دستگاه‌های فتوکپی و دورنگارها  فعالیت می‌کند که یکی از پرفروش ترین برند ها در ایران می باشد.اگر هر یک از محصولات برند Ricoh را خریداری کرده اید و  پس از مدتی استفاده از دستگاه هر گونه مشکلی برای آن به وجود آمده ، به راحتی با مرکز پشتیبانی کپی تعمیر تماس بگیرید تا برای رفع مشکل اقدام کنید.  ما  به عنوان تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش ریکو(Ricoh) از شما پشتیبانی می کنیم. کافی است درخواست خود را با ما در میان بگذارید. کپی تعمیر بعنوان  نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو،کپی ریکو امتیازات خاصی برای متقاضیان تعمیرات محصولات کپی ریکو(Ricoh) قائل است.

این حق شماست که از خدمات سریع و دقیق نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی ریکو بهره ببرید.تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو،کپی تعمیر همیشه در خدمت شما می باشد.جهت تماس با واحد پشتیبانی محصولات دستگاه کپی ریکو از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.کارشناسان و  تکنسین  که در تعمیرات دستگاه های ریکو  اشتغال دارند نه تنها بصورت تجربی بلکه با برگزاری کلاس‌های آموزشی به‌ صورت تخصصی نسبت به رفع ایرادات محصولات دستگاه کپی ریکو(Ricoh) فعالیت می کنند.

ویژگی تعمیرات دستگاه فتوکپی در نمایندگی ریکو

 1. سرویس در محل : در سالهای گذشته برای برخی از تعمیرات دستگاه کپی ریکو Ricoh لازم بود دستگاه را به تعمیرگاه ها منتقل و تعمیرات در آنجا انجام پذیرد ولی امروزه این مجموعه باداشتن کادری مجرب و گسترش فناوری و ابزارها 100% تعمیرات را درمحل انجام می دهد.شما کافیست با یک تماس و اعلام آدرس و شرح خرابی دستگاه در سریعترین زمان ازخدمات ما بهره مند شوید.همچنین میتوانید از قسمت سفارش آنلاین درخواست خود را اعلام بفرمایید تا کارشناسان ما سریعا با شما تماس گرفته و نسبت به تعمیرات فتوکپی ریکو Ricoh شما اقدامات لازم را به عمل آورند.
 2. قطعات اصلی: اصل بودن یا نبودن قطعات یکی از دغدغه های مشتریان است زیرا در صورت استفاده از قطعات غیراصل دستگاهها دچار صدمات جبران ناپذیری خواهند شد.این مجموعه نمایندگی دستگاه ریکو با در نظرگرفتن این دغدغه همشهریان تعمیرات خود را تنها با قطعات اصلی شرکتی انجام می دهد.
 3. ضمانتنامه : تعهد ما پس از تعمیر به پایان نخواهد رسید . به منظور اطمینان و رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام شده دارای مدت گارانتی می باشد.
 4. قیمت مناسب: تمامی خدمات بر طبق نرخ های مصوب اتحاده انجام میپذیرد.
 5. سرویس دوره ای: شما میتوانید با عضویت در سیستم سرویس دوره ای ازخدمات این سیستم بهره مند شوید و در ازای پرداخت هزینه ناچیز سرویس به صورت دوره ای از خراب شدن وهمچنین آسیب های جدی به دستگاههای ریکو خود جلوگیری کنید.

تعمیرات دستگاه کپی در نمایندگی ریکو

کپی تعمیر با داشتن نیروهای مجرب و متخصص، خدمات تعمیرات چاپگر ریکو  (Ricoh) را در تمامی نقاط تهران بر عهده دارد. این شرکت در شهر تهران برای تعمیرات پرینتر  Ricoh (ریکو) در صورت تمایل مشتریان اقدام به اعزام نیروی متخصص جهت تعمیرات می نماید.

خدماتی که نمایندگی ریکو جهت تعمیرات چاپگر Ricoh برای مشتریان در نظر گرفته شامل:

 1. گارانتی دستگاه تعمیری در زمان معین
 2. ارائه گزارشی از سوی تکنسین ما برای مشخص شدن وضعیت دستگاه
 3. توجیه مشتریان در سرویس و نگه داری دستگاه برای افزایش طول عمر دستگاه
 4. پشتیبانی و مشاوره ۲۴ ساعته از شنبه تا پنج شنبه
 5. عیب یابی تخصصی دستگاه و اعلام شرح وضعیت به مشتری

بخشی از خدمات نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو (Toshiba)

 • عیب‌یابی و تعمیر بوردهای الکترونیکی دستگاه کپی ریکو
 • عیب‌یابی و تعمیر Dram Unit دستگاه کپی Ricoh
 • عیب‌یابی و تعمیر Paper Feed Unit دستگاه کپی ریکو
 • عیب‌یابی و تعمیر MC Charger دستگاه فتوکپی ریکو
 • عیب‌یابی و تشخیص قطعات معیوب دستگاه کپی ریکو
 • عیب‌یابی سریع و فوق تخصصی کپی ریکو
 • عیب‌یابی و تعمیر سیستم هیتر / heater کپی ریکو
 • عیب‌یابی و تعمیر Stapler Unit دستگاه کپی ریکو
 • عیب‌یابی و تعمیر Main Board دستگاه کپی ریکو
 • عیب‌یابی و تعمیر AC Power دستگاه کپی Ricoh
 • عیب‌یابی و تعمیر DC Power دستگاه کپی ریکو
 • عیب‌یابی و تعمیر مسیر خروج کاغذ
 • عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات مکانیکی ریکو
 • عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات الکترونیکی ریکو
 • عیب یابی و تعمیر Transporter Unit دستگاه کپی Ricoh
 • عیب یابی، تعمیر و سرویس Scan Unit دستگاه کپی ریکو
 • عیب یابی و تعمیر SPF دستگاه کپی ریکو
 • عیب یابی و تعمیر Optical Unit دستگاه فتوکپی ریکو

نمایندگی مجاز مرکزی Ricoh,تعمیرات کپی Ricoh، تعمیرات کپی ریکو,تعمیرگاه مجاز مرکزی ریکو,نمایندگی مجاز مرکزی ریکو,تعمیرات فتوکپی ریکو،نمایندگی تعمیرات فتوکپی ریکو Ricoh،نمایندگی تعمیرات انحصاری Ricoh ، نمایندگی تعمیرات انحصاری پرینتر ریکو ، نمایندگی تعمیرات Ricoh، تعمیرات نرم افزار پرینتر ریکو ، تعمیرات پرینتر ریکو ،نمایندگی پرینتر ریکو Ricoh،تعمیرات نرم افزار کپی ریکو،تعمیرات تخصصی کپی ریکو،تعمیرات تخصصی فتوکپی ریکو،تعمیرات چاپگر (Ricoh)،مرکز تخصصی Ricoh،تعمیرات سخت افزار دستگاه کپی ریکو،سخت افزار کپی Ricoh،تعمیرات پرینتر،تعمیر در منزل کپی ریکو،تعمیر در محل کار کپی Ricoh،نمایندگی آفیشیو ، نمایندگی ناشوا ، دستگاه فتوکپی آفیشیو ، دستگاه فتوکپی ناشوا ، نمایندگی aficio ، نمایندگی nashua.