فتوکپی زیراکس

نمایندگی زیراکس ( xerox )

الان که شما وارد نمایندگی زیراکس شده اید به این معنی است که دستگاه فتوکپی زیراکس شما دچار اختلالاتی شده است.اختلالاتی که ممکن است ازار دهنده باشند و یا روند کار شما را کند و حتی قطع کرده باشند.این مشکلات ممکن است در هر لحظه برای دستگاه های فتوکپی اتفاق بیفتد و هر کسی هم نمیتواند به راحتی مشکلات را حل و فصل نماید. قطعا شما از جمله افرادی هستید که دنبال تعمیر کار خوب و حرفه ای میگردد و میخواهید تعمیرکاری را پیدا کنید که هر وقت دستگاه فتوکپی زیراکس به مشکل خورد با تعمیر کار تماس بگیرید و تعمیر کار بعد از تماس شما به دفتر کار شما بیاید و مشکلات را حل کند. هر مشکلی که در زمینه تعمیرات فتوکپی زیراکس دارید با ما در میان بگذارید. خوشبختانه نمایندگی زیراکس میتواند مشکلات دستگاه فتوکپی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کند.کارشناسان ما اماده هستند تا مشکلات شما را با تجهیزات حرفه ای و در کوتاه ترین زمان و کم ترین هزینه حل کنند. مهم نیست که مشکل شما مشکل تعمیرات کوچک باشد و یا تعمیرات بزرگ، مهم این است که متخصصین ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و در هر مرحله همراه شما هستند. کافی است با نمایندگی زیراکس تماس بگیرید و از تجربه متخصصین حرفه ای ما بهره مند شوید.

تعمیرات فتوکپی

تعمیرات تخصصی کپی زیراکس

رفع ایراد در محل

تعمیرات در منزل و دفتر شما با سریع ترین زمان ممکن

کپی تعمیر

نمایندگی مجاز و رسمی دستگاه های فتوکپی Xerox در ایران

درخواست سریع خدمات

نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی زیراکس

این حق شماست که از خدمات سریع و دقیق نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی زیراکس بهره ببرید.تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات دستگاه فتوکپی زیراکس، کپی تعمیر همیشه در خدمت شما می باشد.جهت تماس با واحد پشتیبانی محصولات دستگاه کپی زیاکس از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.کارشناسان و  تکنسین  که در تعمیرات دستگاه فتوکپی زیراکس اشتغال دارند نه تنها بصورت تجربی بلکه با برگزاری کلاس‌های آموزشی به‌ صورت تخصصی نسبت به رفع ایرادات محصولات دستگاه کپی زیراکس (Xerox) فعالیت می کنند.
نمایندگی زیراکس با سالها تجربه مفید در زمینه تعمیرات دستگاه فتوکپی زیراکس تبدیل به یکی از مراکز قابل اطمینان شده است. مرکز نمایندگی زیراکس با داشتن نیرو های حرفه ای و با تجربه توانسته بعد از گذر 15 سال در کنار شما عزیزان باشد که تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا کیفیت مطلوبی در اختیار شما قرار بدهد و شما دیگر نگران پیدا کردن تعمیر کار دستگاه فتوکپی زیراکس خود نباشید. تعمیرات دستگاه فتوکپی زیراکس در کم ترین زمان با کم ترین هزینه و بهترین کیفیت انجام میشود و قطعات استفاده شده شامل گارانتی معتبر می باشد.

نمایندگی زیراکس
نمایندگی زیراکس

ویژگی مرکز نمایندگی فتوکپی زیراکس

 1. سرویس در محل : در سالهای گذشته برای برخی از تعمیرات دستگاه زیراکس Xerox لازم بود دستگاه را به تعمیرگاه ها منتقل و تعمیرات در آنحا انجام پذیرد ولی امروزه این مجموعه باداشتن کادری مجرب و گسترش فناوری و ابزارها 100% تعمیرات را درمحل انجام می دهد.شما کافیست با یک تماس و اعلام آدرس و شرح خرابی دستگاه در سریعترین زمان ازخدمات ما بهره مند شوید.
 2. قطعات اصلی : اصل بودن یا نبودن قطعات یکی از دغدغه های مشتریان است زیرا در صورت استفاده از قطعات غیراصل دستگاهها دچار صدمات جبران ناپذیری خواهند شد.
 3. ضمانتنامه : تعهد ما پس از تعمیر به پایان نخواهد رسید . به منظور اطمینان و رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام شده دارای مدت گارانتی می باشد.
 4. قیمت مناسب : تمامی خدمات بر طبق نرخ های مصوب اتحاده انجام میپذیرد.
 5. سرویس دوره ای: شما میتوانید با عضویت در سیستم سرویس دوره ای ازخدمات این سیستم بهره مند شوید و در ازای پرداخت هزینه ناچیز سرویس به صورت دوره ای از خراب شدن وهمچنین آسیب های جدی به دستگاههای زیراکس خود جلوگیری کنید.

تعمیرات دستگاه فتوکپی زیراکس در تهران

نمایندگی زیراکس در تهران مفتخر است تا خدمات مفیدی در زمینه تعمیرات دستگاه فتوکپی زیراکس را به شهروندان ارائه دهد. نمایندگی مجاز زیراکس در تهران با در دست داشتان ابزار حرفه ای و تعمیرکاران مجبرب در زمینه تعمیرات دستگاه فتوکپی آماده خدمت رسانی می باشد. نمایندگی زیراکس در تهران توانسته است در 15 سال اخیر اعتماد همگان را حلب کند و مشتری ها به نمایندگی زیراکس اعتماد کرده اند و همین امر باعث شده است که نمایندگی زیراکس روز به روز در حال پیشترفت باشد و کیفیتی مطلوب برای همگان فراهم کند که دیگر شما نگرانی قطعات غیر اصل نباشید. نمایندگی زیراکس با متخصصین جوان و متخصص آماده رفع هرگونه مشکلات دستگاه فتوکپی زیراکس شما می باشد.
کافی است ما را از خرابی دستگاه فتوکپی خود اگاه کنید تا در زمان کم از خدمات حرفه ای ما بهره مند شوید و دستگاه فتوکپی زیراکس خود را سالم تحویل بگیرید.
خدماتی که نمایندگی زیراکس جهت تعمیرات دستگاه فتوکپی زیراکس برای مشتریان در نظر گرفته شامل:

 1. گارانتی قطعات تعمیری و یا تعویضی دستگاه فتوکپی زیراکس در زمان معین
 2. ارائه گزارشی از سوی تکنسین ما برای مشخص شدن وضعیت دستگاه
 3. توجیه مشتریان در سرویس و نگه داری دستگاه برای افزایش طول عمر دستگاه
 4. پشتیبانی و مشاوره از شنبه تا پنج شنبه
 5. عیب یابی تخصصی دستگاه و اعلام شرح وضعیت به مشتری
نمایندگی زیراکس

بخشی از خدمات نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی زیراکس (xerox)

 • عیب‌یابی و تعمیر بوردهای الکترونیکی دستگاه کپی زیراکس
 • عیب‌یابی و تعمیر Dram Unit دستگاه کپی Xerox
 • عیب‌یابی و تعمیر Paper Feed Unit دستگاه کپی زیراکس
 • عیب‌یابی و تعمیر MC Charger دستگاه فتوکپی زیراکس
 • عیب‌یابی و تشخیص قطعات معیوب دستگاه کپی زیراکس
 • عیب‌یابی سریع و فوق تخصصی کپی زیراکس
 • عیب‌یابی و تعمیر سیستم هیتر / heater کپی زیراکس
 • عیب‌یابی و تعمیر Stapler Unit دستگاه کپی زیراکس
 • عیب‌یابی و تعمیر Main Board دستگاه کپی زیراکس
 • عیب‌یابی و تعمیر AC Power دستگاه کپی Xerox
 • عیب‌یابی و تعمیر DC Power دستگاه کپی زیراکس
 • عیب‌یابی و تعمیر مسیر خروج کاغذ
 • عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات مکانیکی زیراکس
 • عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات الکترونیکی زیراکس
 • عیب یابی و تعمیر Transporter Unit دستگاه کپی Xerox
 • عیب یابی، تعمیر و سرویس Scan Unit دستگاه کپی زیراکس
 • عیب یابی و تعمیر SPF دستگاه کپی زیراکس
 • عیب یابی و تعمیر Optical Unit دستگاه فتوکپی زیراکس

زیراکس

نمایندگی زیراکس با سابقه ای بیش از صد ساله و دریافت دهها جایزه ملی و بین الملی، پرونده پربرگ و باری دارد. اختراع فناوری عکسبرداری الکتریکی یا زیروگرافی خیلی سریع، شرکت را از دنیای فناوری های قدیمی به فناوری های نوین منتقل کرد.
زیراکس با عرضه اولین دستگاه کپی اداری، زنجیره موفقیت های خود را آغاز کرد و به سرعت پس از آن با عرضه محصولات و خدمات متعدد و متنوع در زمینه چاپگرهای لیزری رنگی زیراکس، دستگاه های مختلف کپی زیراکس، نرم افزارهای مدیریت مستندات و پشتیبانی با انواع کاغذ و جوهرهای خشک و تر مراحل ترقی را طی کرد. در طی این سالها شرکت توانسته است در حوزه های متعددی جایگاه ارزشمندی برای خود در میان 500 شرکت برتر جهان به دست آورد. در سال 1993 شرکت زیراکس برای یکپارچه سازی رایانه های شخصی و محصولات مستند سازی با شرکت معروف مایکروسافت همکاری کرد بدین ترتیب شرکت زیراکس به عنوان بزرگ ترین و برترین شرکت جهانی در زمینه مدیریت مستندات درآمده است.
زمینه تولید انواع گسترده‌ای از محصولات عبارتند از سیستم های چاپ و نشر، دستگاه های تصویری دیجیتال، انواع چاپگرها، دستگاه های کپی دیجیتال، لیزری، جوهر جامد، نرم افزار مدیریت مستندات، تولید و پشتیبانی انواع کاغذهای زیراکس، انواع جوهرها، تونر، دستگاه های چند منظوره در بردارنده چاپگر، کپی، اسکن وفکس.
تعمیر کپی ، تخصصی ترین مرجع ارائه دهنده محصولات Xerox در ایران است و در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیازهای همکاران گرامی، واحد تعمیرات تخصصی محصولات Xerox را با تیمی از باتجربه ترین متخصصین تعمیر محصولات Xerox راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از تجربه کاری خود در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری محصولات Xerox را با قطعات اورجینال و مناسب ترین قیمت به مشتریان و همکاران محترم  ارائه می دهد.

نمایندگی زیراکس,نمایندگی مجاز مرکزی Xerox,تعمیرات کپی Xerox، تعمیرات کپی زیراکس,تعمیرگاه مجاز مرکزی زیراکس,نمایندگی مجاز مرکزی زیراکس,تعمیرات فتوکپی زیراکس،نمایندگی تعمیرات فتوکپی زیراکس Xerox،نمایندگی تعمیرات انحصاری Xerox، نمایندگی تعمیرات انحصاری پرینتر زیراکس، نمایندگی تعمیرات Xerox، تعمیرات نرم افزار پرینتر زیراکس، تعمیرات پرینتر زیراکس،نمایندگی پرینتر زیراکس Xerox،تعمیرات نرم افزار کپی زیراکس،تعمیرات تخصصی کپی زیراکس،تعمیرات تخصصی فتوکپی زیراکس،تعمیرات چاپگر (Xerox)،مرکز تخصصی Xerox،تعمیرات سخت افزار دستگاه کپی زیراکس،سخت افزار کپی Xerox،تعمیرات پرینتر،تعمیر در منزل کپی زیراکس،تعمیر در محل کار کپی Xerox،تعمیرات زیراکس،،تعمیرات پرینتر زیراکس،تعمیرات Xerox،تعمیرات پرینتر Xerox.