نمایندگی کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا (Konica Minolta )

نمایندگی کونیکا مینولتا   (Konica Minolta) شرکتی ژاپنی که در پاییز سال 2003 میلادی ادغام این شرکت با کمپانی مینولتا باعث شد شرکت کونیکا مینولتا متولد شودشهرت شرکت مینولتا در ساخت دوربینهای فوکوس خودکار بوده و سال 2003 نقطه عطف در شرکت تازه تاسیس کونیکا مینولتا می باشد.این شرکت با توجه به پیش زمینه درخشان خود و با خرید تکنولوژی های جدید در زمینه ساخت هد جوهر افشان موفق به طراحی و تولید هد کونیکا و توسعه و پیشرفت آن نمود.

شرکت کونیکا مینولتا درزمینه تولید تجهیزات اداری، ابزارهای هنرهای تجسمی، تجهیزات  تصویربرداری  پزشکی وابزارهای اندازه‌گیری فعالیت می‌نماید.

ماشین های اداری کونیکا مینولتا Konica Minolta یکی از تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد و مهم در حوزه های مختلفی از جمله اداره ها، سازمان ها، مغازه ها، فروشگاه ها، بانک ها و ….. مورد استفاده قرار می گیرند.

نمایندگی تعمیر کپی ، تخصصی ترین مرجع ارائه دهنده محصولات کپی Konica Minolta در ایران است و در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیازهای همکاران گرامی، واحد تعمیرات تخصصی محصولات فتوکپی Konica Minolta را با تیمی از باتجربه ترین متخصصین تعمیر فتوکپی Konica Minolta راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از تجربه کاری خود در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری محصولات پرینتر Konica Minolta را با قطعات اورجینال و مناسب ترین قیمت به مشتریان و همکاران محترم  ارائه می دهد.

تعمیرات تخصصی کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta

تعمیرات در منزل و دفتر شما با سریع ترین زمان ممکن

نمایندگی مجاز و رسمی دستگاه های فتوکپی Konica Minolta در ایران

درخواست سریع خدمات

نمایندگی کونیکا مینولتا دستگاه کپی

ماشین های اداری Konica Minolta یکی از تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد و مهم در حوزه های مختلفی از جمله اداره ها، سازمان ها، مغازه ها، فروشگاه ها، بانک ها و ….. مورد استفاده قرار می گیرند و  یکی از پرفروش ترین برند ها در ایران می باشد.اگر هر یک از محصولات برند چاپگر Konica Minolta را خریداری کرده اید و  پس از مدتی استفاده از دستگاه هر گونه مشکلی برای آن به وجود آمده ، به راحتی با مرکز پشتیبانی کپی تعمیر تماس بگیرید تا برای رفع مشکل اقدام کنید.  ما  به عنوان تخصصی ترین مرکز خدمات پس از فروش Konica Minolta از شما پشتیبانی می  کنیم. کافی است درخواست خود را با ما در میان بگذارید. کپی تعمیر بعنوان  نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا،فتوکپی کونیکا مینولتا،کپی کونیکا مینولتا امتیازات خاصی برای متقاضیان تعمیرات فتوکپی Konica Minolta قائل است.

این حق شماست که از خدمات سریع و دقیق نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا بهره ببرید.تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا، کپی تعمیر همیشه در خدمت شما می باشد.جهت تماس با واحد پشتیبانی محصولات دستگاه کپی کونیکا مینولتا از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.کارشناسان و  تکنسین  که در تعمیرات مجاز چاپگر های کونیکا مینولتا  اشتغال دارند نه تنها بصورت تجربی بلکه با برگزاری کلاس‌های آموزشی به‌ صورت تخصصی نسبت به رفع ایرادات محصولات دستگاه کپی Konica Minolta فعالیت می کنند.

ویژگی تعمیرات دستگاه فتوکپی در نمایندگی کونیکا مینولتا

 1. سرویس در محل : در سالهای گذشته برای برخی از تعمیرات دستگاه کونیکا مینولتا Konica Minolta لازم بود دستگاه را به تعمیرگاه ها منتقل و تعمیرات در آنحا انجام پذیرد ولی امروزه   این مجموعه باداشتن کادری مجرب و گسترش فناوری و ابزارها 100% تعمیرات را درمحل انجام می دهد.شما کافیست با یک تماس و اعلام آدرس و شرح خرابی دستگاه در سریعترین زمان ازخدمات ما بهره مند شوید.همچنین میتوانید از قسمت سفارش آنلاین درخواست خود را اعلام بفرمایید تا کارشناسان ما سریعا با شما تماس گرفته و نسبت به تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا Konica Minolta شما اقدامات لازم را به عمل آورند.
 2. قطعات اصلی: اصل بودن یا نبودن قطعات یکی از دغدغه های مشتریان است زیرا در صورت استفاده از قطعات غیراصل دستگاهها دچار صدمات جبران ناپذیری خواهند شد.این مجموعه نمایندگی دستگاه پرینتر کونیکا مینولتا با در نظرگرفتن این دغدغه همشهریان تعمیرات خود را تنها با قطعات اصلی شرکتی انجام می دهد.
 3. ضمانتنامه : تعهد ما پس از تعمیر به پایان نخواهد رسید . به منظور اطمینان و رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام شده دارای مدت گارانتی می باشد.
 4. قیمت مناسب: تمامی خدمات بر طبق نرخ های مصوب اتحاده انجام میپذیرد.
 5. سرویس دوره ای: شما میتوانید با عضویت در سیستم سرویس دوره ای ازخدمات این سیستم بهره مند شوید و در ازای پرداخت هزینه ناچیز سرویس به صورت دوره ای از خراب شدن وهمچنین آسیب های جدی به دستگاه های فتوکپی Konica Minolta کونیکا مینولتا خود جلوگیری کنید.

تعمیرات دستگاه کپی در نمایندگی کونیکا مینولتا

کپی تعمیر با داشتن نیروهای مجرب و متخصص، خدمات تعمیرات چاپگر کونیکا مینولتا Konica Minolta را در تمامی نقاط تهران بر عهده دارد. این شرکت در شهر تهران برای تعمیرات پرینتر Konica Minolta کونیکا مینولتا در صورت تمایل مشتریان اقدام به اعزام نیروی متخصص جهت تعمیرات می نماید.

خدماتی که نمایندگی کونیکا مینولتا جهت تعمیرات چاپگر Konica Minolta برای مشتریان در نظر گرفته شامل:

 1. گارانتی دستگاه تعمیری در زمان معین
 2. ارائه گزارشی از سوی تکنسین ما برای مشخص شدن وضعیت دستگاه
 3. توجیه مشتریان در سرویس و نگه داری دستگاه برای افزایش طول عمر دستگاه
 4. پشتیبانی و مشاوره ۲۴ ساعته از شنبه تا پنج شنبه
 5. عیب یابی تخصصی دستگاه و اعلام شرح وضعیت به مشتری

بخشی از خدمات نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا (Konica Minolta)

 • عیب‌یابی و تعمیر بوردهای الکترونیکی دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و تعمیر Dram Unit دستگاه کپی Konica Minolta
 • عیب‌یابی و تعمیر Paper Feed Unit دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و تعمیر MC Charger دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و تشخیص قطعات معیوب دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی سریع و فوق تخصصی کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و تعمیر سیستم هیتر / heater کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و تعمیر Stapler Unit دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و تعمیر Main Board دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و تعمیر AC Power دستگاه کپی Konica Minolta
 • عیب‌یابی و تعمیر DC Power دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و تعمیر مسیر خروج کاغذ
 • عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات مکانیکی کونیکا مینولتا
 • عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات الکترونیکی کونیکا مینولتا
 • عیب یابی و تعمیر Transporter Unit دستگاه کپی Konica Minolta
 • عیب یابی، تعمیر و سرویس Scan Unit دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب یابی و تعمیر SPF دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب یابی و تعمیر Optical Unit دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا

نمایندگی مجاز مرکزی Konica Minolta,تعمیرات کپی Konica Minolta، تعمیرات کپی کونیکا مینولتا,تعمیرگاه مجاز مرکزی کونیکا مینولتا,نمایندگی مجاز مرکزی کونیکا مینولتا,تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا،نمایندگی تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا Konica Minolta،نمایندگی تعمیرات انحصاری Konica Minolta، نمایندگی تعمیرات انحصاری پرینتر کونیکا مینولتا، نمایندگی تعمیرات Konica Minolta، تعمیرات نرم افزار پرینتر کونیکا مینولتا، تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا،نمایندگی پرینتر کونیکا مینولتا Konica Minolta،تعمیرات نرم افزار کپی کونیکا مینولتا،تعمیرات تخصصی کپی کونیکا مینولتا،تعمیرات تخصصی فتوکپی کونیکا مینولتا،تعمیرات چاپگر Konica Minolta،مرکز تخصصی Konica Minolta،تعمیرات سخت افزار دستگاه کپی کونیکا مینولتا،سخت افزار کپی Konica Minolta،تعمیرات پرینتر،تعمیر در منزل کپی کونیکا مینولتا،تعمیر در محل کار کپی Konica Minolta،تعمیرات کونیکا مینولتا،تعمیرکار دستگاه کپی.