نمایندگی کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا (Konica Minolta )

الان که شما وارد نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا شده اید به این معنی است که دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا شما دچار اختلالاتی شده است.اختلالاتی که ممکن است ازار دهنده باشند و یا روند کار شما را کند و حتی قطع کرده باشند.این مشکلات ممکن است در هر لحظه برای دستگاه های فتوکپی اتفاق بیفتد و هر کسی هم نمیتواند به راحتی مشکلات را حل و فصل نماید. قطعا شما از جمله افرادی هستید که دنبال تعمیر کار خوب و حرفه ای میگردد و میخواهید تعمیرکاری را پیدا کنید که هر وقت دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا به مشکل خورد با تعمیر کار تماس بگیرید و تعمیر کار بعد از تماس شما به دفتر کار شما بیاید و مشکلات را حل کند. هر مشکلی که در زمینه تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا دارید با ما در میان بگذارید. خوشبختانه نمایندگی کونیکا مینولتا میتواند مشکلات دستگاه فتوکپی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کند.کارشناسان ما اماده هستند تا مشکلات شما را با تجهیزات حرفه ای و در کوتاه ترین زمان و کم ترین هزینه حل کنند. مهم نیست که مشکل شما مشکل تعمیرات کوچک باشد و یا تعمیرات بزرگ، مهم این است که متخصصین ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و در هر مرحله همراه شما هستند. کافی است با نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا تماس بگیرید و از تجربه متخصصین حرفه ای ما بهره مند شوید.

تعمیرات فتوکپی

تعمیرات تخصصی کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta

رفع ایراد در محل

تعمیرات در منزل و دفتر شما با سریع ترین زمان ممکن

کپی تعمیر

نمایندگی مجاز و رسمی دستگاه های فتوکپی Konica Minolta در ایران

درخواست سریع خدمات

نمایندگی تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا

تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا در این مرکز توسط کارشناسان حرفه ای صورت میگیرد. نمایندگی کونیکا مینولتا با بیش از 15 سال تجربه آماده خدمت رسانی می باشد و همراه شما عزیزان در امر تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا می باشد. نمایندگی کونیکا مینولتا با استفاده از جدید ترین ابزارات و برخورداری از کارشناسان مجرب در کوتاه ترین زمان ممکن فتوکپی کونیکا مینولتا شما را تعمیر کرده و به شما تحویل میدهد.
از ویژگی های نمایندگی کونیکا مینولتا کیفیت خدمات و پشتیبانی از خدمات می باشد که در هر لحظه کنار شما عزیزان می باشد. خوشبختانه نمایندگی کونیکا مینولتا مجموعه ای حرفه ای را آماده کرده است تا شما دیگر نیازی به مجموعه دیگری نداشته باشید. اگر تا به کنون تعمیرکار فتوکپی کونیکا مینولتا خود را پیدا نکرده اید همین حالا با نمایندگی کونیکا مینولتا تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

کونیکا مینولتا
نمایندگی کونیکا مینولتا

ویژگی نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا

 1. سرویس در محل : در سالهای گذشته برای برخی از تعمیرات دستگاه کونیکا مینولتا Konica Minolta لازم بود دستگاه را به تعمیرگاه ها منتقل و تعمیرات در آنحا انجام پذیرد ولی امروزه   این مجموعه باداشتن کادری مجرب و گسترش فناوری و ابزارها 100% تعمیرات را درمحل انجام می دهد.شما کافیست با یک تماس و اعلام آدرس و شرح خرابی دستگاه در سریعترین زمان ازخدمات ما بهره مند شوید.
 2. قطعات اصلی : اصل بودن یا نبودن قطعات یکی از دغدغه های مشتریان است زیرا در صورت استفاده از قطعات غیراصل دستگاهها دچار صدمات جبران ناپذیری خواهند شد.

 3. ضمانتنامه : تعهد ما پس از تعمیر به پایان نخواهد رسید . به منظور اطمینان و رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام شده دارای مدت گارانتی می باشد.
 4. قیمت مناسب : تمامی خدمات بر طبق نرخ های مصوب اتحاده انجام میپذیرد.
 5. سرویس دوره ای : شما میتوانید با عضویت در سیستم سرویس دوره ای ازخدمات این سیستم بهره مند شوید و در ازای پرداخت هزینه ناچیز سرویس به صورت دوره ای از خراب شدن وهمچنین آسیب های جدی به دستگاه های فتوکپی Konica Minolta کونیکا مینولتا خود جلوگیری کنید.

تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا در تهران

نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران با بیش از سلا سابقه شروع به فعالیت کرده است و روز به روز در تلاش است تا کیفیت کاملا رضایت بخشی را در تعمیرات خود به کار گیرید . کافی است شما ما را از درخواست خود مطلع سازید تا کارشناسان نمایندگی کونیکا مینولتا در سریع ترین زمان ممکن به محل کار شما بیایید و فرایند تعمیرات را آغاز کنند. کارشناسان این مجموعه به صورت کاملا رایگان دستگاه کونیکا مینولتا شما را بررسی و تجزیه تحلیل میکنند و بعد با اطلاع به شما فرایند تعمیرات را در کوتاه ترین زمان ممکن آغاز میکنند و دستگاه کونیکا مینولتا را تعمیر و تحویل میدهند.
خدماتی که نمایندگی کونیکا مینولتا جهت تعمیرات چاپگر Konica Minolta برای مشتریان در نظر گرفته شامل:

 1. گارانتی دستگاه تعمیری در زمان معین
 2. ارائه گزارشی از سوی تکنسین ما برای مشخص شدن وضعیت دستگاه
 3. توجیه مشتریان در سرویس و نگه داری دستگاه برای افزایش طول عمر دستگاه
 4. پشتیبانی و مشاوره ۲۴ ساعته از شنبه تا پنج شنبه
 5. عیب یابی تخصصی دستگاه و اعلام شرح وضعیت به مشتری
تعمیرات کونیکا مینولتا

بخشی از خدمات نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا (Konica Minolta)

 • عیب‌یابی و تعمیر بوردهای الکترونیکی دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و تعمیر Dram Unit دستگاه کپی Konica Minolta
 • عیب‌یابی و تعمیر Paper Feed Unit دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و تعمیر MC Charger دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و تشخیص قطعات معیوب دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی سریع و فوق تخصصی کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و تعمیر سیستم هیتر / heater کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و تعمیر Stapler Unit دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و تعمیر Main Board دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و تعمیر AC Power دستگاه کپی Konica Minolta
 • عیب‌یابی و تعمیر DC Power دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و تعمیر مسیر خروج کاغذ
 • عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات مکانیکی کونیکا مینولتا
 • عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات الکترونیکی کونیکا مینولتا
 • عیب یابی و تعمیر Transporter Unit دستگاه کپی Konica Minolta
 • عیب یابی، تعمیر و سرویس Scan Unit دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب یابی و تعمیر SPF دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب یابی و تعمیر Optical Unit دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا (Konica Minolta) شرکتی ژاپنی که در پاییز سال 2003 میلادی ادغام این شرکت با کمپانی مینولتا باعث شد شرکت کونیکا مینولتا متولد شود شهرت شرکت مینولتا در ساخت دوربینهای فوکوس خودکار بوده و سال 2003 نقطه عطف در شرکت تازه تاسیس کونیکا مینولتا می باشد . این شرکت با توجه به پیش زمینه درخشان خود و با خرید تکنولوژی های جدید در زمینه ساخت هد جوهر افشان موفق به طراحی و تولید هد کونیکا و توسعه و پیشرفت آن نمود.
شرکت کونیکا مینولتا درزمینه تولید تجهیزات اداری، ابزارهای هنرهای تجسمی، تجهیزات  تصویربرداری  پزشکی وابزارهای اندازه‌گیری فعالیت می‌نماید.
ماشین های اداری کونیکا مینولتا Konica Minolta یکی از تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد و مهم در حوزه های مختلفی از جمله اداره ها، سازمان ها، مغازه ها، فروشگاه ها، بانک ها و ….. مورد استفاده قرار می گیرند.
نمایندگی تعمیرات فتوکپی، تخصصی ترین مرجع ارائه دهنده محصولات کپی Konica Minolta در ایران است و در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیازهای همکاران گرامی، واحد تعمیرات تخصصی محصولات فتوکپی Konica Minolta را با تیمی از باتجربه ترین متخصصین تعمیر فتوکپی Konica Minolta راه اندازی نموده است. این واحد با بهره گیری از تجربه کاری خود در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری محصولات پرینتر Konica Minolta را با قطعات اورجینال و مناسب ترین قیمت به مشتریان و همکاران محترم  ارائه می دهد.

نمایندگی مجاز مرکزی Konica Minolta,تعمیرات کپی Konica Minolta، تعمیرات کپی کونیکا مینولتا,تعمیرگاه مجاز مرکزی کونیکا مینولتا,نمایندگی مجاز مرکزی کونیکا مینولتا,تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا،نمایندگی تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا Konica Minolta،نمایندگی تعمیرات انحصاری Konica Minolta، نمایندگی تعمیرات انحصاری پرینتر کونیکا مینولتا، نمایندگی تعمیرات Konica Minolta، تعمیرات نرم افزار پرینتر کونیکا مینولتا، تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا،نمایندگی پرینتر کونیکا مینولتا Konica Minolta،تعمیرات نرم افزار کپی کونیکا مینولتا،تعمیرات تخصصی کپی کونیکا مینولتا،تعمیرات تخصصی فتوکپی کونیکا مینولتا،تعمیرات چاپگر Konica Minolta،مرکز تخصصی Konica Minolta،تعمیرات سخت افزار دستگاه کپی کونیکا مینولتا،سخت افزار کپی Konica Minolta،تعمیرات پرینتر،تعمیر در منزل کپی کونیکا مینولتا،تعمیر در محل کار کپی Konica Minolta،تعمیرات کونیکا مینولتا،تعمیرکار دستگاه کپی.