چرا دستگاه کپی ریکو زمینه سیاه دارد

چرا دستگاه کپی ریکو زمینه سیاه دارد

چرا دستگاه کپی ریکو زمینه سیاه دارد

چرا دستگاه کپی ریکو زمینه سیاه دارد ؟  گاهی هنگام استفاده از کپی ریکو به سیاه بودن رنگ زمینه در دستگاه کپی بر خورد می کنیم که این اتفاقا از کیفیت کپی شارپ کاسته و مصرف تونر دستگاه را نیز افزایش می دهد. به طور کلی سیاه بودن رنگ زمینه در دستگاه کپی ریکو یکی از مشکلاتی متداولی است که کاربران این دستگاه همواره از آن شکایت دارند. اگر تراکم پودر در دستگاه کپی ریکو به درستی تعریف نشده باشد، در نهایت تصویری تار و سیاه ارائه می شود که به هیچ عنوان قابلیت استفاده ندارد.

نمایندگی ریکو در این مقاله قصد دارد اطلاعات جامع و کاملی برای به شما مشتری گرامی ارائه دهد. در صورت هرگونه مشکل یا پرسش با نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی ریکو تماس بگیرید. کارشناسان کپی تعمیر به عنوان نمایندگی ریکو تمامی تلاش خود را انجام می دهند که به صورت آنلاین یا حضوری مشکل دستگاه فتوکپی ریکو شما را حل کنند.

موارد بسیاری می توانند در پیدایش این معضل نقش داشته باشند. اما اصلی ترین دلیل پیدایش تمامی مشکلات دستگاه کپی ریکو استفاده ی بیش از حد از آن است. البته در این میان انجام سرویس های دوره ای و منظم تحت نظر کارشناسان نیز حائز اهمیت است. خاطرنشان می نماییم که نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی ریکو مجموعه ای فوق تخصصی است که علاوه بر تعمیر و بازیابی اختلالات چاپگرها قادر به اعمال سرویس های مرتبط با بهسازی این تجهیزات نیز می باشد.

دلایل پیدایش مشکل سیاه بودن رنگ زمینه در دستگاه فتوکپی ریکو

دلایل پیدایش مشکل سیاه بودن رنگ زمینه در دستگاه کپی ریکو به دلایل زیر بستگی دارد که بطور کامل در مورد آنها به شما کمک می کنیم. این اطلاعات توسط نمایندگی تعمیر فتوکپی ریکو برای شما مشتریان گرامی ریکو ارائه می گردد:

  1. شارژ کارتریج تونر دستگاه فتوکپی ریکو با تونر ناخالص و بی کیفیت
  2. اتمام خاصیت دولوپر دستگاه فتوکپی ریکو و زیاد از حد شدن تونر در دولوپر
  3. کثبف شدن شارژر بالای درام

وقتی مقدار و میزان تراکم تونر بر روی بسیار تیره تنظیم شده باشد، سیاه بودن رنگ زمینه در دستگاه کپی ریکو کاملا طبیعی خواهد بود. برای حل این مشکل می توانید میزان تراکم را به صورت دستی کاهش دهید یا حالت تراکم خودکار را انتخاب کنید. پیشنهاد می شود چنین تنظیماتی را به دست تعمیرکاران حرفه ای بسپارید. زیرا هر گونه اقدامات تعمیراتی ناشیانه می تواند صدمات جبران ناپذیری به دستگاه وارد کند. کثیف شدن درام دستگاه کپی ریکو ، خرابی کارتریج، تونر و درام، پر شدن سطل زباله دستگاه کپی ریکو و مشکل در اتصالات قطعات داخلی سیستم نیز از دیگر دلایل پیدایش مشکل سیاه بودن رنگ زمینه در دستگاه کپی ریکو می باشند.

شارژ کارتریج تونر دستگاه فتوکپی ریکو با تونر ناخالص و بی کیفیت

شارژ کارتریج تونر دستگاه فتوکپی ریکو با تونر ناخالص و بی کیفیت باعث می شود میزان تونر مصرفی که وارد دولوپر دستگاه فتوکپی ریکو می شود، به اصطلاح اوور تونر گردد. این امر باعث زمینه دار شده و دیر آمده شدن دستگاه فتوکپی ریکو برای کپی می گردد. در صورت امکان کپی ریکو خود را شارژ نکنید بلکه از کارتریج فابریک استفاده گردد. نمایندگی تعمیر فتوکپی ریکو به هیچ عنوان کارتریج تونر را شارژ نمی کند چون اینکار به دستگاه فتوکپی ریکو شما ضرر می زند.

هر گونه خرابی در کارتریج تونر  دستگاه فتوکپی ریکو باعث کیفیت نامطلوب چاپ و سیاه بودن رنگ زمینه در دستگاه کپی ریکو  می شود. بنابراین بهتر است از سلامت کارتریج مورد استفاده ی خود اطمینان حاصل کنید. در صورت عدم آشنایی با ساختار کارتریج از دستکاری این بخش بپرهیزید و جهت بررسی و یا تعویض آن با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو تماس حاصل فرمایید.

شارژ کارتریج تونر دستگاه فتوکپی ریکو با تونر ناخالص و بی کیفیت

شارژ کارتریج تونر دستگاه فتوکپی ریکو با تونر ناخالص و بی کیفیت

اتمام خاصیت دولوپر دستگاه فتوکپی ریکو و زیاد از حد شدن تونر در دولوپر

اتمام خاصیت دولوپر دستگاه فتوکپی ریکو و زیاد از حد شدن تونر در دولوپر نیز باعث زمینه دار شدن کیفیت می گردد. حتما در صورت بروز چنین مشکلی دولوپر را تعویض کنید. تعویض دولوپر را حتما به کارشناسان نمایندگی ریکو بسپارید. اینکار تخصصی می باشد. بعد از اتمام کار کارشناس نمایندگی تعمیرات فتوکپی ریکو شرکت حتما باید دولوپر را به صورت نرم افزاری تنظیم کند که غلظت تونر در دولوپر برای دستگاه فتوکپی ریکو تعریف گردد. دولوپر دستگاه فتوکپی ریکو را حتما از نمایندگی ریکو خریده به دلیل اینکه اگر دولوپر فابریک نباشد قطعات دستگاه کیفیت مطلوبی به شما نمی دهد.

اتمام خاصیت دولوپر دستگاه فتوکپی ریکو و زیاد از حد شدن تونر در دولوپر

اتمام خاصیت دولوپر دستگاه فتوکپی ریکو و زیاد از حد شدن تونر در دولوپر

کثبف شدن شارژر بالای درام

کثبف شدن شارژر بالای درام نیز می تواند باعث زمینه انداختن سیاهی روی چاپ گردد. شارژ بالای درام را بیرون آورده و بعد از شستشوی کامل و خشک شدن ببندید. با این کار اگر مشکل در این قسمت بود برطرف می گردد. سرویس و تعمیر شارژ برای مشتری قطعا مقداری مشکل می باشد. اینکار را به نمایندگی ریکو بسپارید تا کارشناسان نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو اینکار را با گارانتی و کیفیت بالا انجام دهند.

کثبف شدن شارژر بالای درام

کثبف شدن شارژر بالای درام

تغییر کیفیت وضوح چاپ در دستگاه فتوکپی ریکو

اگر خرابی رنگ پس زمینه در فتوکپی ریکو کل سطح یک برگه ی چاپ شده را شامل می شود، بهتر است کیفیت وضوح چاپ را از طریق نرم افزار تغییر دهید. همچنین می توانید سایر مشخصات مرتبط با رنگ چاپگر خود را نیز تنظیم کنید تا کاغذ به طور کامل سیاه نشود. اینکار را به نمایندگی ریکو بسپارید تا کارشناسان نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو اینکار را با گارانتی و کیفیت بالا انجام دهند.

آیا در حالی که کارتریج دستگاه فتوکپی تان را به تازگی شارژ کرده اید، رنگ کپی ها کیفیت همیشگی را ندارند؟ در این صورت احتمالا تنظیمات رنگ دستگاه کپی شما نیاز به اصلاح دارد. اگر از کیفیت مواد مصرفی و درست انجام شدن فرایند شارژ کارتریج اطمینان کامل دارید، بد نیست سری به تنظیمات رنگ دستگاه بزنید. همانطور که در بخش قبل هم اشاره کردیم، اصلاح تنظیمات رنگ کار سختی نیست. برای انجام این کار کافی است به ترتیب زیر عمل کنید:

  1.  بررسی کیفیت چاپ
  2. تنظیمات کیفیت رنگ
  3. بررسی کارتریج و تونر
  4. تطابق نوع کاغذ مورد استفاده با دستگاه کپی
  5. استفاده از دستورالعمل سازنده دستگاه کپی
  6. استفاده از گرافیک و تصاویر با کیفیت
تغییر کیفیت وضوح چاپ در دستگاه فتوکپی ریکو

تغییر کیفیت وضوح چاپ در دستگاه فتوکپی ریکو

نمایندگی تعمیرات فتوکپی ریکو

نمایندگی تعمیرات فتوکپی ریکو ، عنوان مجموعه ای است که به صورت تخصصی به ترمیم انواع مدل های دستگاه کپی اشتغال دارد. در این نمایندگی تکنسین هایی فعالیت می کنند که جزء برترین متخصصین حوزه تعمیرات ماشین های اداری هستند و توانایی رفع انواع مشکلات نرم افزاری و ساختاری این محصول را دارند. این افراد با استفاده از تجهیزات و ابزار پیشرفته، خدمات تعمیری را مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا به کاربران ارائه می دهند.

انواع برندهای مطرح از جمله شارپ، ریکو، کونیکا مینولتا، توشیبا، کانن، زیراکس و … در نمایندگی تعمیرات کپی  تعمیر مورد بررسی و ترمیم تخصصی قرار می گیرد. همکاران ما در راستای عمل به شعار مشتری مداری، تلاش می کنند که کلیه مشکلات این محصول را برطرف کرده و نیاز کاربران را در این زمینه برطرف نمایند. نکته ویژه در مورد نمایندگی دستگاه کپی ریکو ، ارائه خدمات تعمیر در محل است که با مراجعه به سایر بخش های سایت، می توانید از جزئیات آن مطلع شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − نه =