مشکلات رایج دستگاه فتوکپی

در این قسمت قصد داریم مشکلات رایج دستگاه فتوکپی را مورد بررسی قرار دهیم.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دستگاه پرینتر و یا فتکوپی در یک لحظه از کار بیفتد یا پرینت نکند و یا …

در این قسمت قصد داریم به صورت تخصصی این مشکلات را بررسی کنیم و آموزش های لازم کاربردی را به شما بدهیم تا در صورتی که به صورت ناگهانی دستگاه پرینتر و یا فتوکپی شما دچار مشکل شد بتوانید مشکل را برطرف نماید و در در صورت عدم توانایی با نمایندگی مربوطه تماس بگیرید و مشکلتان را بازگو کنید.

چرا دستگاه کپی زیراکس زمینه سیاه دارد

چرا دستگاه کپی زیراکس زمینه سیاه دارد

/
چرا دستگاه کپی زیراکس زمینه سیاه دارد : گاهی هنگام استفاده از کپی زی…
چرا دستگاه کپی توشیبا زمینه سیاه دارد

چرا دستگاه کپی توشیبا زمینه سیاه دارد

/
چرا دستگاه کپی توشیبا زمینه سیاه دارد چرا دستگاه کپی توشیبا زمینه سیاه دارد…

فتوکپی شارپ من ارور F2 می زند

/
فتوکپی شارپ من ارور F2 می زند اگر فتوکپی شارپ من ارور  F2 می زند چکار …
تار شدن پرینت

تار شدن پرینت را چگونه رفع کنیم ؟ تمیز کردن داخل پرینتر و دستگاه کپی چه مراحلی دارد

/
اگر شما نیز چنین مشکلاتی را از دستگاه های کپی توشیبا تجربه می کنید، بهتر است با نمایندگی تعمیرات فتوکپی توشیبا تماس بگیرید ترفندها و نکات زیر را برای تمیز کردن نوار رمزگذار مورد استفاده قرار دهید. نشانه ها و باقی مانده هایی که می تواند به سطح این نوار بچسبد به خاطر موارد زیر رخ می دهد: لمس نوار رمزگذار با دست که می تواند لکه ای را بر روی این نوار قرار دهد. برداشتن کاغذ گیر کرده که می تواند  باعث ایجاد لک و آلودگی بر روی سطح این نوار گردد. برای برطرف نمودن تار شدن پرینت در دستگاههای کپی شارپ با نمایندگی شارپ تماس بگیرید.
چگونه لکه و نقاط کثیف کننده توسط پرینتر و دستگاه کپی را برطرف کنیم ؟

چگونه لکه و نقاط کثیف کننده توسط پرینتر و دستگاه کپی را برطرف کنیم ؟

/
چگونه لکه و نقاط کثیف کننده توسط پرینتر و دستگاه کپی را برطرف کنیم ؟ پرینتر و دستگاه کپی ممکن است در پرینت انجام شده نقاط و یا لکه بر جای بگدارند. لکه بر روی صفحه پرینت شده پرینتر و دستگاه کپی و یا صفحه ای که دارای نقطه  است را بردارید مسافت و فاصله بین نقطه های تکرار شده یا گروهی از نقطه های تکرار شده را بسنجید. اگر فاصله نقطه ها 3.7 اینچ با دو الی سه نقطه در انتهای صفحه بود به مرحله اول بروید. اگر الگوی قرار گیری نقطه ها 1.5 اینچ با 7 الی 8 نقطه در انتهای صفحه بود، ممکن است مشکل از تونر باشد و یا نیاز به تعمیر دستگاه کپی داشته باشید و یا به مرحله 7 بروید. 7 مرحله جهت کیفیت در کاغذ پرینتر و دستگاه کپی