معرفی دستگاه فتوکپی

در این بخش قصد داریم به معرفی دستگاه فتوکپی بپردازیم

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام خرید دستگاه فتوکپی بخواهید با پولی که دارید بهترین دستگاه فتوکپی را در رنج پول خود تهیه کنید و به دنبال اطلاعات دستگاه فتوکپی باشید.

در این قسمت قصد به بررسی و معرفی دستگاه فتوکپی به صورت تخصصی میپردازیم.

دستگاه کپی رومیزی و پرینتر های کوچک

دستگاه کپی رومیزی و پرینتر های کوچک ، قابلیت های بزرگ و امکانات برجسته

/
دستگاه کپی رومیزی و پرینتر های کوچک برای جاهایی که فضا محدود است و گروه های کاری کوچک عالی هستند. این دستگاهها در مصارف شخصی ، پرینت ها و کپی های تک برگ رنگی و سیاه و سفید استفاده میشوند. طیف وسیعی از این دستگاهها توسط برندهای مختلف تولید شده است : پرینترهای لیزری سیاه و سفید اچ پی HP پرینترهای سه کاره کانن Canon دستگاه کپی رومیزی شارپ و توشیبا پرینتر های رنگی جوهرافشان پرینتر های پرقدرت چندمنظوره با قابلیت نصب در بستر شبکه که بسیاری از آنها در نمایندگی شارپ در دسترس میباشد. بسیاری از این دستگاهها براحتی قابل شارژ بوده و در مواردی فقط کاربر میتواند مخزن جوهر دستگاه را بررسی نماید و در صورت نیاز در هر مخزن ، رنگ مورد نظر را پر نماید.
خرید و انتخاب دستگاه کپی

مهمترین موارد در خرید و انتخاب دستگاه کپی و ماشینهای اداری

/
قبل از انتخاب دستگاه کپی و ماشینهای اداری باید نکات مهمی را در نظر داشت که در اینجا به مهترین آنها میپردازیم   قابلیت ها و امکانات قابل نصب دستگاه کپی کیفیت چاپ روی کاغذ سرعت پرینت و تعداد چاپ در دقیقه دسترسی آسان به قطعات یدکی و مواد مصرفی قیمت امروزه دستگاه کپی به عنوان کالایی مهم و ضروری برای همه مشاغل مورد نیاز است.  تقریبا در هر شغلی یک نمونه از این دستگاهها مورد نیاز است. اما آیا همه دستگاه های کپی یکسان هستند و یا قابلیت های متفاوتی دارند ؟  و اگر آنها یکسان نیستند ، چگونه تصمیم می گیرید کدام یک را خریداری کنید؟ قابلیت ها و امکانات قابل نصب یکی از مهمترین عوامل در خرید دستگاه کپی قابلیت های آن است . از جمله این قابلیت ها میتوان به اسکن ، فکس ، چاپ دورو ، و اتصال به شبکه اشاره کرد . شما بنا به نیاز خود می توانید دستگاهی را انتخاب کنید که دارای این قابلیت ها بوده و یا امکان اضافه نمودن آنها را داشته باشد .