آموزش تعویض درام فتوکپی شارپ

آموزش تعویض درام فتوکپی شارپ

آموزش تعویض درام فتوکپی شارپ توسط نمایندگی شارپ

آموزش تعویض درام فتوکپی شارپ توسط نمایندگی شارپ که یکی از بخش های مهم و تاثیر گذار دستگاه کپی که بسیاری به اشتباه آن را با کارتریج یکی می دانند، درام است. عملکرد این قطعه در کارتریج، باعث بهبود کارکرد دستگاه کپی و افزایش کیفیت چاپ این دستگاه می شود. باید بدانید که درام، معمولا قابل تعمیر نیست و در صورت خرابی یا آلودگی زیاد، نیاز به تعویض دارد. چگونگی انجام فرایند تعویض، بر عملکرد این قطعه تاثیر داشته و تعیین می کند که دستگاه فتوکپی شما با چه کیفیتی کار کند. اگر اشتباهی در مراحل این کار رخ دهد، این احتمال وجود دارد که قطعات دیگر هم دچار مشکل شده و عملکرد کلی دستگاه را تحت تاثیر قرار دهند. فیلم آموزش تعویض درام دستگاه کپی شارپ حاوی نکات و راهنمایی های کاملی در خصوص این فرایند است و به شما کمک می کند که در صورت نیاز، درام را تعویض نمایید.

اگه کمی با ساختار دستگاه کپی آشنا باشید، احتمالا اسم درام رو شنیدید. این قطعه، یکی از مهم ترین بخش های محصول مذکوره و به نوعی، همکار کارتریج محسوب میشه. البته خیلیا درام و کارتریج رو یکی فرض می کنند. ولی کارشناسان تعمیر کپی معتقدن که این دو تا قطعه با هم متفاوت هستد. تو فیلم آموزش تعویض درام فتوکپی شارپ که در ادامه مشاهده میکنید، هم با این قطعه آشنا می شوید و هم میتونید اونو به شکل درست تعویض کنید. تعویض دارم از این نظر اهمیت داره که این قطعه، در فرایند کپی نقش داره و خرابی اون، میتونه مشکلات زیادی رو به وجود می آورد. یکی از این مشکلات، افت محسوس کیفیت چاپ هست که حسابی شما رو توی دردسر میندازد.

آموزش تعویض درام فتوکپی شارپ توسط نمایندگی شارپ

آموزش تعویض درام فتوکپی شارپ توسط نمایندگی شارپ

فیلم آموزشی تعویض درام در دستگاه فتوکپی شارپ:

مشتریان گرامی کپی تعمیر نمایندگی انحصاری شارپ می توانند جهت آموزش تصویری تعویض درام کپی شارپ از لینک آموزشی زیر استفاده کنند:

https://www.aparat.com/v/xVqY6/

برای تعویض درام دستگاه کپی شارپ باید روشهای زیر را به ترتیب انجام دهید:

  1. قبل از هر کاری، دستگاه کپی شارپ را خاموش کنید.
  2. درب بغل سمت راست دستگاه را باز کنید و درب جلو را نیز باز کنید.
  3. پیچ آبی رنگ که یونیت تانک دولوپر را محکم کرده باز کنید و یونیت دولوپر را بیرون بیاورید.
  4. در این مرحله یونیت درام را بیرون بکشید.
  5. یونیت درام را روی میز کار قرار دهید و بعد از باز کردن شفت مشکی رنگ درام را بیرون بیاورید.
  6. درام را بیرون بیاورید و یونیت درام را بادگیری کنید.
  7. در این مرحل بعد از سرویس شارژر و بلید درام جدید را در یونیت درام قرار دهید و شفت مشکی رنگ را محکم کنید.
  8. یونیت درام را در داخل دستگاه کپی شارپ قرار دهید و یونیت دولوپر هم جای خودش قرار دهید و پیچ آبی رنگ را محکم کنید.
  9. کارتریج تونر را در جای خودش قرار دهید و دربها را ببنید.
  10. حالا دستگاه فتوکپی شارپ را روشن کرده و کپی بزنید.

نمایندگی تعمیرات فتوکپی شارپ مجموعه ای متشکل از بخش های تخصصی تعمیرات شارپ است که خدمات و سرویس های مربوط به انواع مدل های کپی و پرینتر شارپ را به کاربران محترم ارائه می دهد. لازم است بدانید که این نمایندگی شارپ یکی از معدود نمایندگی های رسمی و معتبر برای تعمیرات ماشین های اداری شارپ محسوب می گردد. ارائه ی ضمانت نامه ی معتبر خدمات در نمایندگی مورد بحث، گواهی بر اصالت خدمات ارائه شده است. حضور کادر مجرب و دوره دیده، یکی از نکات ویژه ای است که در بخش های مختلف نمایندگی تعمیرات کپی شارپ جلب توجه می کند. این افراد، به واسطه ی دوره هایی که گذرانده اند و سال ها تجربه ی مفید در زمینه ی کاری خود، قادر به ارائه ی خدمات بسیار با کیفیتی به کاربران هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + یک =