نکات مفیدی از نگهداری دستگاه

در این قسمت نکات مفیدی از نگه داری دستگاه پرینتر و فتوکپی را بررسی میکنیم.

در قسمت نکات مفیدی از نگه داری دستگاه پرینتر و فتوکپی قرار است که نحوه استفاده صحیح ، نحوه تمیز کردن صحیح و حتی نحوه درست کپی و یا پرینتر را آموزش دهیم

قطعا شما هم تا به حال به این فکر افتاده اید که چگونه دستگاه فتوکپی خود را تمیز کنم بدون این که آسیبی به آن وارد شود و یا چکار کنم که دستگاه فتوکپی و پرینتر خود کم تر خراب شود و یا کم تر خراب شود.

در این بخش تمام سوالات شما را پاسخ خواهیم داد .

چگونه کپی کنیم و به چه روش از دستگاه کپی به نحوه صحیح استفاده کنیم how to copy

چگونه کپی کنیم و به چه روش از دستگاه کپی به نحوه صحیح استفاده کنیم ؟

/
چگونه کپی کنیم تا چاپ با کیفیت داشته باشیم ؟ این سوال ممکن است بعد از چند بار شارژ کارتریج یا تعمیر دستگاه کپی برای کاربر پیش آید. چگونه با دستگاه کپی رفتار کنیم تا نیاز به تعمیر کپی نداشته باشیم ؟ روش صحیح استفاده از دستگاه کپی به نظر کار دشواری نیست اما با وجود تعداد زیادی از برندهای مختلف دستگاه کپی و پرینترهای چندکاره ، شناخت روشهای صحیح استفاده از هر کدام تا حدودی دشوار میشود. امروزه دستگاه کپی و پرینترهای تک کاره و چندکاره در هر اداره و کسب و کار مورد استفاده قرار میگیرد. حتی در منازل از این دستگاهها برای اسکن و پرینت استفاده میشود. در اینجا روشهایی را برای داشتن کپی با کیفیت باهم مرور میکنیم. این مقاله توسط کارشناسان واحد تعمیر کپی نمایندگی شارپ تهیه و تنظیم شده است.
تونر دستگاه کپی و پرینتر و مواد تشکیل دهنده آن

تونر دستگاه کپی و پرینتر - مواد تشکیل دهنده آن و نقش آن در کیفیت چاپ

/
تونر دستگاه کپی و پرینتر - مواد تشکیل دهنده آن و نقش آن در کیفیت چ…
درام کارتریج چیست و چه نقشی در دستگاه کپی و پرینتر لیزری دارد

درام کارتریج چیست و چه نقشی در دستگاه کپی و پرینتر لیزری دارد

/
درام کارتریج قلب پرینتر لیزری یا دستگاه کپی است. این قسمت تصویر چاپی ، متشکل از تونر را بر روی کاغذ منتقل می کند. درام تصویر چه کاری انجام می دهد؟ درام یک لوله 1 تا 2 میلی متر از آلومینیوم سخت است ، که کمی بزرگتر (یا پهن تر ، بسته به نوع نگاه شما) از طول پرینت کاغذ شماست . درام تصویر با استفاده از LED های متمرکز ، با پرتوی لیزر یا از طریق قرار گرفتن در معرض یک عدسی شیئی ، از طریق الکتریکی شارژ می شود. برای دستگاه های بزرگتر یا حرفه ای ، بسته به نوع ، یک درام یا یک درام برای هر رنگ (سیاه ، فیروزه ای ، سرخابی و زرد) لازم است. در موارد خاص ، باید در دفترچه راهنمای کاربر دستگاه بررسی شود. در وب سایت نمایندگی دستگاه کپی می توانید نمای کلی از مقالات موجود برای دستگاه خود را ببینید - که نکات مورد نیاز در بیشتر موارد را ارائه می دهد. آیا می توان درام تصویر را تمیز کرد؟ در این مرحله ، ما شما را شدیدا حتی از لمس درام تصویر منع می کنیم. گرد و غبار بر روی درام اغلب حتی قبل از برداشتن درام قابل تشخیص است. لطفا توجه داشته باشید که یک درام تصویر بسیار ظریف است و به هیچ وجه نباید با مایعات در تماس باشد - به استثنای مالیدن الکل.
بهترین زمان سرویس و تعمیر دستگاه کپی

بهترین زمان سرویس دستگاه کپی چه موقع است ؟

/
بهترین زمان سرویس دستگاه کپی چه موقع است ؟ بهترین زمان سرویس دستگ…